Корисна інформація

Замовляйте послуги

Автокрана

 

 

 

 

 

 

 

Пиломатеріали

Пиломатеріали розділяють на дошки, бруски і т. д. За характером обробки пиломатеріали діляться на обрізні, у яких кромки пропилів на всю довжину або більшу частину довжини, та необрізні. Якість пиломатеріалів визначають у залежності від виду обробки, кількості та сукупності вад деревини.

Довжину пиломатеріалів встановлюють відповідно до специфікації замовлення, але не більше 6,5 м з градацією 0,25 м. Пиломатеріали довжиною понад 6,5 м постачають за спеціальним замовленням. Враховують пиломатеріали в м3.

Пиломатеріали

Продаж: Пиломатеріали, Брус будівельний, Дошка будівельна, Відходи деревообробки


Брус будівельний

Брус вживається у значенні - в загальному випадку тіло, розміри поперечного перерізу якого малі в порівнянні з довжиною. У деревообробці пиляний або тесаний з двох, трьох або чотирьох сторін лісоматеріал товщиною і шириною більше 100 мм. Брус з двома протилежними обробленими пластами називається двухкатним; брус, що має три поздовжні оброблені поверхні - трьохкатним, чотири - четирьохкантним. Використовується як будівельний матеріал або для подальшого розпилу на обрізна пиломатеріали.


Дошка будівельна

Дошка обрізна - це дошка, вирізана з колоди і обпиляна по краях так, що вона не містить кори на бокових кромок. У обрізної дошки ширина, як правило, більше подвійної товщини.

Один із найбільш затребуваних у будівництві пиломатеріалів - це обрізна дошка. Вона застосовується не тільки для зовнішніх будівельних робіт, але і для більшості внутрішніх оздоблювальних операцій. Підготовка до покриття дахів (обришіточна система), чорнова підшивка стель (у дерев'яних будинках, котеджах), підлог, виготовлення каркасу перегородок - це далеко не повний список, який характеризує область застосування цього матеріалу.

Сировину для виробництва обрізної дошки вибирають у залежності від її призначення та обумовлених ним вимог до міцності, теплопровідності та вологостійкості. Найкращим сировиною для отримання обрізного пиломатеріалу є сосна.

Сьогодні асортимент обрізної дошки, як будівельного матеріалу, представлено дуже широко. Цінові показники на обрізна пиломатеріали різні. Вони залежать, в основному, від сорту деревини, кількості завершених процесів обробки, розмірів і т.д.

Необрізна дошка - дошка, у якої не обпилені або частково обпилені кромки. Використовується вона найчастіше для виготовлення різних настилів, обшивки, решетування даху, елементів несучих конструкцій та інших робіт, де немає особливих вимог до зовнішнього вигляду. Якість розпили необрізних дошок є суттєвим параметром. Результатом неякісного розпили можуть стати різні осколи і вибоїни, що значно ускладнює обробку та псує зовнішній вигляд товару.

Великий вплив на якість необрізних дошок роблять сучки. Крім погіршення зовнішнього вигляду, сучки порушують однорідність структури пиломатеріалу, а так само цілісність дошки в цілому. Сучки знижують міцність необрізних дошок при такій обробці, як розтягування вздовж волокон або на вигині. До того ж сучки можуть викликати викривлення волокон, що тягне за собою викривлення пиломатеріалу. Чим менше сучків і чим менше їх розмір - тим якісніша необрізна дошка.


Відходи деревообробки

При розпилювання круглого дерева і наступної обробки пиломатеріалів на верстатах утворюються відходи (40-50% від кількості, що надходить на переробку круглого лісу): кора, обаполок, обрізки пиломатеріалів, тирса, стружка і т. д.

На базі дерев’яних відходів, а також з неділового лісу виготовляють деревостружкові плити, клеєні плити, оргаліт, ксилол, фіброліт, деревобетон та ін.

Дерев’яні відходи можуть бути великими (обапол, обрізки, неділової деревина) і дрібними. Обаполи застосовують для влаштування тимчасових огорож, тимчасових складських засік, для зміцнення траншеї і т. д. Обрізки пиленого лісу застосовують для виробництва клеєних столярних щитів, дверних полотен, плит під паркетний набір і т. д. З дрібних відходів та неділової деревини можна виготовляти дерев’яну вовну для фіброліта, щепу для деревобетона та ін.

Дерев’яна тирса є сировиною для гіпсопилочних перегородок і підготовок під поли при виготовленні магнезіального ксілоліта, бітумно-тирсних плит; їх використовують також у якості вигоряючої добавки при виробництві легковагових керамічних виробів.


Ракушняк

Камінь-ракушняк - пористий матеріал (пористість 40-70%), з низьким об'ємною вагою (700-1800 кг/м. куб), з явно вираженим шаруванням і відносно невисокою механічною міцністю, яка коливається в межах від 5 до 30 кг/см. кв.

Характерною властивістю каменю є його легке оброблення (пильність).

Властивості ракушняка:

  • абсолютно енертний. Не вступає в реакцію з речовинами, що містяться в інших будівельних і оздоблювальних матеріалах;
  • є природним фільтром, збагачує повітря йодом і сіллю, має антибактерицидні властивості. У людей, що знаходяться в такій атмосфері, поліпшується настрій, піднімається життєвий тонус, зміцнюється загальний стан організму.
  • має прийнятну стираємість. Його можна сміливо застосовувати для облицювання сходових маршів і вхідних груп житлових приміщень.
  • жароміцна порода. Можна провести експеримент у домашніх умовах: покласти плитку ракушняку товщиною 20 мм на газовий пальник і через пару хвилин доторкнутися до звороті поверхні. Рука терпить! А отже, не більше +50 градусів, хоча на протилежній стороні всі 300!

У цінителів прекрасного у великій пошані каміни з порталами, виконаними з ракушняку. Камінь є ідеальним для художньої обробки. Професійний різьбяр по каменю легко перенесе на портал вашого каміна будь-яку художню ідею.

Не беручи до уваги походження, з дизайнерської привабливості та архітектурними можливостями ексклюзивність ракушняка беззаперечна! Цей природний камінь застосовується для створення будь-яких архітектурних елементів і втілення навіть самих нестандартних дизайнерських рішень.

Більш того, камінь абсолютно унікальний за технічними характеристиками! Ракушняк має широко розвинену капілярну систему у своїй мікроструктурі, яка заповнена повітрям. Завдяки цьому камінь володіє високими шумопоглинаючими властивостями і мінімальної теплопровідністю, що дозволяє заощаджувати на дорогих енергоресурсах.

Ракушняк

Ракушняк, Камінь-ракушняк. Продаж каменю рукушняка. Реалізація ракушняка

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов